پاسخ پرسش‌های پرتکرار

پرتکرارترین پرسش‌ها

تمامی محصولات سایت نی نی ماه دارای موجودی و قیمت به روز شده و درست هستند. در نتیجه چنانچه روی محصول، برچسب ” در انبار موجود نمی باشد” را مشاهده نمی کنید، می توانید با خیال راحت و اطمینان از موجود بودن کالا، خرید خود را انجام دهید.

بله. از آن جایی که نی نی ماه یک فروشگاه اینترنتی و شامل انبار می باشد، مشتریان عزیز می بایست سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند و برای دریافت میتوانند به آدس انبار مراجعه نمایند. البته تمام تلاش ما بر این بوده تا هنگام قرار دادن عکس و اطلاعات محصولات واضح ترین و کامل ترین اطلاعات ممکن را در اختیار قرار دهیم.

در درجه اول هنگام خرید دقت بفرمایید تا دقیقا محصولی که می خواهید خریداری کنید و از قصد خرید اطمینان حاصل کنید تا نیاز به تغییر یا کنسلی نباشد. چنانچه قصد انصراف از سفارش خود را دارید، و شما در سایت نی نی ماه حساب کاربری دارید، در بخش حساب کاربری، از قسمت سفارش ها می توانید سفارش خود را کنسل کنید. در غیر این صورت می توانید با شماره 09152244082 تماس بگیرید تا همکاران ما برای شما کنسل کنند. اگر قصد ایجاد تغییر در سفارش ثبت شده خود را دارید نیز با همکاران ما تماس بگیرید تا برای شما انجام دهند.

در سایت نی نی ماه روی کالا های ناموجود، برچسب “موجود شد به من اطلاع بده” مشاهده می کنید. با کلیک بر روی محصول و انتخاب گزینه ” موجود شد به من اطلاع بده” به محض موجود شدن کالای مورد نظر، به شماره همراه شما اطلاع رسانی می شود.(این امکان بزودی فراهم میشود.)

بله. مجموعه نی نی ماه همواره محصولات خود را از وارد کننده ها و پخش کننده های معتبر تهیه می کند و می توانید از اصل بودن محصولات اطمینان داشته باشید. محصولات ارائه شده در سایت نی نی ماه دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

خیر. درحال حاضر امکان خرید نقدی یا با کارت خوان میسر نمی باشد.

چنانچه شما تولید کننده و یا توزیع کننده محصولاتی هستید که مناسب ارائه در سایت نی نی ماه می باشد، می توانید جهت همکاری با شماره 09152244082 قسمت بازرگانی، تماس بگیرید.

چنانچه قصد تعویض محصول خریداری شده خود را دارید، طبق توضیحات ارائه شده در قسمت “روش های بازگرداندن کالا” می توانید محصول خود را نهایتا تا 7 روز پس از خرید، تعویض نمایید.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟
روش‌های ارتباط با ما
تماس تلفنی