شرایط و قوانین استفاده

قوانین و مقررات


شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی نی نی ماه:


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی نی نی ماه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی نی نی ماه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی نی نی ماه از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین تمامی توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


اندازه گیری:

لباس کودک رو پهن کنید قد آستین از سرشانه تا مچ دست و قد لباس از سر  شانه تا پایین

پهنای لباس از زیر یک بغل تا بغل دیگه از روی لباس را اندازه بزنید برای اندازه گیری قد شلوار هم شلوار را پهن کنید و اندازه بزنید.

برای اندازه گیری سایز مناسب پیراهن یا سارافون لطفاً پیراهنی که کودک تان استفاده می‌کند را پهن کنید.قد از سر شانه تا پایین پیراهن که تقریباً زانوی کودک می‌شود را متر کنید.

 پهنای لباس از  یک بغل تا بغل دیگر می باشد و قد آستین از سرشانه تا مچ دست می باشد.


یک تا دو سانت خطای اندازه گیری در نظر گرفته شود


ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

ارسال به سراسر ایران (تمامی شهرها و روستاها) از طریق پست پیشتاز و هزینه بر اساس تعداد لباس و مسافت محاسبه و حدود 2 الی 6 روز کاری زمان میبرد.


در صورت اشتباه بودن آدرس گیرنده بسته پستی به نی نی ماه مرجوع میشود و هزینه پست مجدد بعهده خریدار است. لذا در ورود اطلاعات دقت کنید (مخصوصا شماره همراه و نام خانوادگی)


 روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و تمامی سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی نی نی ماه به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.


برای پیگیری مرسولات از ساعت 12 الی 20 بعدظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری سفارشات می باشد.

فروشگاه اینترنتی نی نی ماه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی نی نی ماه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی نی نی ماه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی نی نی ماه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش تمامی و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی نی نی ماه محفوظ است.


تعویض یا مرجوعی

داشتن زدگی یا پارگی:

قبل از ارسال مسئول کنترل کیفی، شناسه محصول، سایز، رنگ، کیفیت و دوخت چک میشود اما اگر قصوری از طرف کارمندان نی نی ماه رخ داده باشد، امکان مرجوع کالا تا 48 ساعت بعد از دریافت مشتری هست و هزینه پست بازگشت با مشتری و پست مجدد بر عهده نی نی ماه است.


توجه: به دلیل اینکه تمامی اندازه لباس ها در بخش محصولات ذکر شده امکان بازگشت کالا برای اجناسی که مشتری سایز یا رنگ اشتباه خریده امکان پذیر نیست.


نی نی ماه هیچ مسئولیتی برای تامین مجدد کالای تمام شده ندارد مگر با اعلام مجدد در شبکه های اجتماعی