روش های ارسال سفارش

ارسال ویژه نی نی ماه برای سفارش های شهر مشهد

ارسال از طریق پیک نی نی ماه
کلیه سفارش های ثبت شده برای مشهد طبق زمانبندی اعلام شده در قسمت (زمان بندی ارسال سفارش)، توسط  مامورین پخش تحویل شما گرامیان می گردد . لازم به ذکر است ، با توجه به اینکه غالب مشتریان نی نی ماه مادرانی هستند که دارای فرزند خردسال می باشند ، مامورین پخش موظف هستند کالا را درب واحد در هر طبقه و موقعیتی که مشتری تقاضا می کند ، تحویل نمایند.
هزینه ارسال سفارش های بالای  500 هزار تومان رایگان بوده و مشمول هیچ گونه هزینه ای نمی گردد.
هزینه ارسال سفارش های کمتر از 500 هزار تومان در هر نقطه از شهر مشهد فقط بین 12 تا 18 هزار تومان می باشد که به جمع فاکتور اضافه می گردد .

پست پیشتاز ، سفارشی و تیپاکس مخصوص شهرستان

کاربران محترمی که از سایر شهرها اقدام به ثبت سفارش می نمایند، می توانند پس از مشخص کردن استان و شهر محل سکونت خود، یکی از روش های ارسال که شامل تیپاکس، پست سفارشی و پست پیشتاز می باشد را انتخاب نمایند. متوسط زمان ارسال کالاها توسط تیپاکس 48 الی 72 ساعت،  پست پیشتاز 4الی 6 روز کاری و پست سفارشی بین 5 روز کاری الی یک هفته می باشد. در این مرحله  با توجه به میزان خرید و روش ارسال انتخاب شده، هزینه ارسال محاسبه و اعلام می گردد.
مشتریانی که سفارش بالای 500 هزار تومان دارند، می توانند از خدمات ارسال رایگان بهره مند شوند. زمان ارسال بسته ها در این حالت حداکثر بین 4 الی 6 روز کاری می باشد.
ذکر این نکته ضروریست که در زمان دریافت سفارش هیچ گونه هزینه دیگری نباید توسط مشتری به مامورین پست یا تیپاکس پرداخت شود.